Medyazap | Güncel Haberler

Cem Bağcı’nın Yeni Kitabı Çok Yakında

24 Temmuz 2017
129 kez görüntülendi

317267_3jucv19un4i

Strateji ve İletişim Uzmanı, Türkiye Algı Merkezi Başkanı Cem Bağcı’nın ilk kitabı Silahsız Savaş / Algı ve Ötesi okurlarıyla buluşmak için gün sayıyor.

Geçtiğimiz günlerde tamamlanarak son noktası konulan kitap için Türkiye’nin en köklü ve önde gelen yayın evlerinden biriyle anlaşmaya varıldı. Önümüzdeki ay büyük bir tanıtım kampanyası ile birlikte kitapçılardaki yerlerini alması beklenen kitap, hayatımızın bir parçası haline getirilen ve her gün farkında olmadan yüzlercesine maruz bırakıldığımız algı operasyonlarını göz önüne seriyor.

Alanındaki benzer kitaplardan farklı olarak, sadece bilinç altı / dışı algı yönetimi araçlarını değil, siyasi ve diplomatik algı operasyonlarını da masaya yatıran kitap, Türkiye’nin ve dünyanın yakın tarihinden gerçek örneklerle okurların gözleri önüne seriyor.

CEM BAĞCI KİMDİR?

Cem Bağcı, Türkiye Algı Merkezi kurucusu ve başkanı.

27.06.1992 İstanbul doğumludur. Aslen Erzincanlıdır. Okan Üniversitesi Deniz Ulaştırma Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğrenim görmüştür. Bağcı, 2009 yılında Tübitak’ta Tarih alanında derece almıştır. Avrupa Birliği projeleri kapsamında Türkiye’yi temsilen uluslararası proje toplantılarına katılmıştır. 2010 yılında siyasal iletişim ve dijital strateji alanında yapmış olduğu çalışmalarını şirkete dönüştürmüştür. Bağcı, yıllar içinde bir çok siyasetçinin danışmanlığını ve seçim kampanya koordinatörlüğünü yapmıştır. 7 senelik araştırma ve çalışmalarının sonucunda, algı yönetimi ve strateji üzerine bir kitap kaleme almıştır. Üniversitelerde siyasal iletişim, algı yönetimi, strateji ve girişimcilik üzerine bir çok eğitim ve seminer vermiştir. Strateji ve algı yönetimi alanlarında resmi kurum ve özel kuruluşlara kurum içi eğitimler vermektedir.

http://www.cembagci.com.tr/

Cem Bağcı’nın Yeni Kitabı Çok Yakında Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz