Medyazap | Güncel Haberler

İlk antrenmanlarına çıktılar

19 Ağustos 2014
225 kez görüntülendi

 

 

Edirne Belediyesi Edirnespor Kadın Basketbol Takımı ilk antrenmanına çıktı. Edirne Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nın ilk antrenmanına katılan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ilk basket atışını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz sezon Türkiye Kadınlar Basketbol 2.Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayarak Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’ne yükselen Edirne Belediyesi Edirnespor Kadın Basketbol Takımı 2014-15 sezonu hazırlıkları için, Mimar Sinan Kapalı Spor Salonu’nda ilk antrenmanında, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu ve Selçuk Çakır, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak, Edirne Belediyesi Edirnespor yöneticileri yanı sıra taraftarlar katıldı.

 

 

 

IMG_7976.JPG görüntüleniyor

 

IMG_7925.JPG görüntüleniyor

 

IMG_7924.JPG görüntüleniyor

 

IMG_7919.JPG görüntüleniyor

 

Edirne’nin takımı olan Edirne Belediyesi Edirnespor’a herkesin yardım etmesi gerektiğini belirterek, şehrin önde gelenlerini elini taşın altına sokma çağrısı yaptı. Edirne Belediyesi olarak tüm imkânlarıyla şehrin takımının arkasında duracaklarını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan “Geçtiğimiz sezon Türkiye Kadınlar Basketbol 2.Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayarak Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’ne yükselen Edirne Belediyesi Edirnespor Kadın Basketbol Takımımızı ilk antrenmanında yalnız bırakmak istemedik. Takımımızın birinci lige yükselmiş olması, Edirne’de basketbolun gelişmesini ve psikolojik olarak teveccühünü de artırdı. Ayrıca, Edirne’mizin sporda da adının başarı ile duyurmuş olmaları da bizleri gururlandırmaktadır. Bu sezonda da başarılı bir performans sergileyeceklerine inanıyoruz.

Antrenmanda ilk basketi Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan atarken tüm takıma ve yöneticilere başarılar diledi.

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz