Medyazap | Güncel Haberler

Mehmet Altun Hoca Birbirinden İlginç İddialarda Bulunuyor

12 Ağustos 2017
593 kez görüntülendi

mehmetaltunhoca
Yeteneğini 14 yaşında keşfeden, en ünlü hocalardan ders alan Mehmet Altun Hoca birbirinden ilginç iddialarda bulunuyor. 7 Ülke’den danışanları olan bir çok ünlünün devamlı uğradığı tabiri caiz ise ona sormadan adım atmadığı bir hocanın ilginç öyküsünü okuyacaksınız.

Büyüyle, falla işi olmayanlar için kendinizi tanıtır mısınız?

Öncelikle ben büyü ile uğraşmıyorum onu net bir dille belirtmek isterim.Babamı küçük yaşta kaybettim o buhranın içinde sürüklenirken böyle bir yeteneğim olduğunu farkettim.Yaklaşık 20 senedir bu işin içindeyiz tahminlerime göre de yaklaşık 10.000 hastaya baktık bugüne kadar.

Görü yeteneğinizi ne zaman ve nasıl fark ettiniz?

14 yaşındaydım babamı yeni kaybetmiştim o zamanlar çevremin dikkatini çeken değişimler mevcut oldu ailemizden gelen bir ocaklık geleneği zaten mevcut Rahmetli dedem eskilerin hocalarındandır Ümmü sübyan ve bir çok cin tasallutu büyü konusunda uzmandı ama görü ya da o tarafla teması olmayan mübarek bir insandı sadece dualar ile tedavi eder çok nadir muskayı yardımcı olarak kullanırdı.. yanında uzun bir süre kaldım onun beni yönlendirmesi ile Şam ve Kahirede uzun süre eğitimlerime ve araştıırmalarıma devam ettim.

 Yeteneğinizi geliştirmek için ne yaptınız? Bu işlerde birilerinden el almak gerektiği söylenir. Siz de medyumlardan el ya da ders aldınız mı?

Dedem Rahmetli olduktan sonra meşhur Ali Mükerrem hoca vardı Ebru Gündeş’inden tutun Bülent Ersoy’una kadar bütün ünlülerin devamlı ziyaret ettikleri bir zat onun yanında da 1 seneye yakın hasta baktım Fatih Dıramanda el ve icazetimi de kendisi vermiştir.Mekanı cennet olsun bi ilimde hala onun kadar büyüğünü ve kibre kapılmayanı görmedim.

Ünlü hastalarınız var mı? İsim verseniz size kızarlar mı?

Gökhan Özen, Doğuş, Hamiyet, İsmail Hazar, Perihan Savaş, Ece Uslu bana fal baktırırlar. Çok daha ünlüler var ama isimlerini söylesem inkâr ederler şimdi.

Bu yeteneğinizi yakınlarınız için kullanıyor musunuz?

Asla. Ben hocalardan el alırken söz verdim. Kendimize fal bakmayız, büyü yapmayız, karı-kocayı ayırmayız. Yoksa sahip olduğumuz gücü kaybederiz.

Size sadece kadınlar mı geliyor? Olur mu hiç?

Çok sayıda erkek müşterim var. Emniyet müdürü, hâkim müşterilerim var . Bu işin kadını erkeği pek olmuyor her kesimden insan geliyor özellikle siyasiler ve ünlülerin daha çok ilgisi var

 Okuduğumuz kadarıyla sadece Türkiye değil, bütün dünyaya çalışma yapıyorsunuz. Yurtdışındakilerle çalışabilmek zor olmuyor mu?

Hayır pek bir zorluğu olmuyor gereken bilgileri telefon üzerinden alıp bu bilgilerle çalışmalarını hazırlayıp ülkelerine kargo ile gönderiyorum 3-4 gün içerisinde teslimat güvenli bir şekilde sağlanıyor,Ayda en azı 10-15 yurtdışı danışanım oluyor.En çok Almanya Hollanda Danimarka’daki türk vatandaşlarından talep geliyor.

Aslında kafamızda daha çok soru var ancak bu yoğunlukta çok da vaktinizi almak istemiyoruz. Bu yoğun günde bizi kırmadığınız için teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz