Medyazap | Güncel Haberler

Ünlü sunucu ve oyuncu Neslihan Maltepe Zımba Gazetesi'ne konuştu

19 Ağustos 2014
449 kez görüntülendi

 

 

Ünlü sunucu ve oyuncu Neslihan Maltepe, merak edilen soruların cevaplarını Zımba Gazetesi okurları için Zülfiye Altuntaş’la paylaştı.

 

Öncelikle Zımba magazin gazetesi ekibine çok teşekkür ediyorum. Diyerek sözlerine başlayan Maltepe, Zımba Magazin Gazetesini yakından takip ediyorum. Başarılı işler yapıyorsunuz. Bu magazin gazetesi ve haber sitelerin de röportajım yer alacağından dolayı mutluluk duyuyorum dedi.

 

Kendinizi biraz anlata bilirmisiniz?

 

Bilgi üniversitesi İngilizce ulusararası ilişkiler bölümü mezunuyum. Aynı zamanda medya yan dal yaptım. Can Gürzap ve Arsen Gürzap’tan sunuculuk, oyunculuk ve drama eğitimi aldım. Üniversite de Mehmet Ali Birand, Haluk Şahin, Güneri Civaoğulu, Can Gürzap, Aysen Gürzap , Cevdet Arıcılar gibi çok değerli hocalardan eğitim aldım.Hocalarımın emeği çok büyük üzerimde.

 

 

DSC_0048.JPG görüntüleniyor

 

 

Sizi Uçuş Keyfi, Yakın Takip, Bayram şekeri, Türkünü söyle programların da yaptığınız sunuculuğunuzla da tanıdık. Yeni bir program projeniz bulunmakta mı?

 

Yeni sezonda sanatçı arkadaşım Ekin’le birlikte yeni bir sabah programı yapacağız. Magazin ve yarışma programları üzerine de projeleri değerlendirme aşamasındayım.

 

Sizi mankenliğiniz dışında oyuncu kimliğinizle de tanıyoruz. Oyunculuk alanında yeni projeleriniz bulunmakta mı?

 

Ekim ayında Vizyona girecek “Kafkas” isimli sinema filminde oynuyorum. Erhan Güleryüz, Tuğçe Kazaz , Cahit Berkay ile başrollerini paylaştığım filmde, Türkiye’nin Alev isimli popstarını canlandırıyorum. Güzel bir hikâyesi bulunan filmin, izleyiciler tarafından büyük bir beğeniyle izleneceğini düşünüyorum. Yönetmenliğini de Erhan Güleryüzün gerçekleştirdiği filmde Güleryüz, Kafkasya’dan gelen bir müzisyeni canlandırmakta.

“Zifiri” isimli korku filmi projemde bulunmaktadır. Lisede kurgulanan filmin konusu , olayın geçtiği okulda intihar eden bir gencin ruhunun tekrar geri gelmesi ve okulda yaşanan gizemli olaylardan oluşmaktadır. Bu filmde de coğrafya öğretmeni karakteri canlandırıyorum.

 

Hedefiniz nedir ?

 

İlerde başarılı bir televizyoncu olmak istiyorum. Neden Türkiyeden de Oprfh Winfrey gibi başarılı bir televizyoncu çıkmasın. Tabiî ki Türkiye’ de de Acun Ilıcalı gibi çok severek takip ettiğim televizyoncular da bulunmakta. İleride iyi bir televizyoncu iyi bir yapımcı olarak ön plana çıkmak isterim.

 

 

Bizi kabul ettiği için Neslihan Maltepe’ye ve menajer Serkan Deniz’e teşekkür ediyoruz.

 

 

DSC_0031.JPG görüntüleniyor

 

 

DSC_0041.JPG görüntüleniyor

 

 

DSC_0044.JPG görüntüleniyor

 

 

Zülfiye Altuntaş

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz